*
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте. Октобар 22, 2014, 05:09:33

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије

Православни форум

Препоручите тему
Странице: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Иди доле
  Штампај  
Аутор Тема: Мајка Борка "Живи Светац" (Врачара)  (Прочитано 51753 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
simi
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 18

« Одговор #60 послато: Септембар 09, 2010, 13:34:25 »

Nemoj da lupas glavom od zid, zabolece te pa ces morati da ides kod "majke borke" da te leci hahahha   Azn  
Сачувана

Vera nije stvar dokazivanja vec slobode ljubavi.
Jezik kada ujede mnogo vise i duze boli od ujeda zuba.
Форум Православље
« Одговор #60 послато: Септембар 09, 2010, 13:34:25 »

Сачувана
Test
Гост
« Одговор #61 послато: Септембар 09, 2010, 14:55:04 »

Ова тема је добар пример како се може мисионарити интернетом и упозоравати људе на којекакве секташе и преваранте.  Ова тема је прегледана око 3000 пута, а када у гуглу укуцате majka borka smederevo  појављује се линк до ове теме на првој страни, што сматрам великим успехом јер ко год "прогугла" нешто о њој наићиће на ову тему и ако смо успели барем једну особу да одвратимо од тога да иде код ње, учинили смо велику ствар.    Smiley

Ми смо "мајка" Боркина највећа ноћна мора, кваримо "бизнис" и њој и другима који се баве истим послом.....

Сачувана
simi
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #62 послато: Септембар 09, 2010, 16:56:37 »

hahahahah sad ste nadrljali, cim sazna za ovo ima da baca cini na forum... Spremite se... Vezite crven konac oko imena foruma ili stavite sliku neceg ostrog na pocetnu stranu hahahahhahahaha (salim se naravno, nisam sujeveran, niti u babske price verujem, samo KRST, jer je sila i slava)
Сачувана

Мајка Борка
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1

« Одговор #63 послато: Септембар 09, 2010, 18:07:00 »

Ова тема је добар пример како се може мисионарити интернетом и упозоравати људе на којекакве секташе и преваранте.  Ова тема је прегледана око 3000 пута, а када у гуглу укуцате majka borka smederevo  појављује се линк до ове теме на првој страни, што сматрам великим успехом јер ко год "прогугла" нешто о њој наићиће на ову тему и ако смо успели барем једну особу да одвратимо од тога да иде код ње, учинили смо велику ствар.    Smiley

Ми смо "мајка" Боркина највећа ноћна мора, кваримо "бизнис" и њој и другима који се баве истим послом.....

Pikinezeru,

nemoj da si se raskokodakao. Nja, nja, nja, ja sam ovo ja sam ono, pokvario-namestio.

Sad kad ti smutim, ima da se upisavas svake noci u krevetu, ne spasu te ni pampers pelene. Sad ces da vidis.
Сачувана
Test
Гост
« Одговор #64 послато: Септембар 09, 2010, 23:51:06 »

Јелте, јел ти то мени претиш ? zbunjeeeenen2
Сачувана
sanna
Искусни форумаш
Sr. Member
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 597

« Одговор #65 послато: Септембар 11, 2010, 00:19:15 »

ma vidis dase nejavlja vise sigorno ima proliv
Сачувана
Александар Димитријевић
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 82

ЗА БАДАВА СТЕ ДОБИЛИ, ЗА БАДАВА И ДАЈТЕ

« Одговор #66 послато: Септембар 11, 2010, 17:01:53 »

Помаже Бог, драга браћо и сестре,

Ко је пажљиво читао , моје непријатно искуство, могао је да сазна , ко сам и одакле сам , како се зове жена која је помогла и мени и мом детету итд. Значи, ја не правим мистику од тога, нити желим да пропагирам надрилекарство а још мање верујем у разне „мајке борке“ , „баба ванге“, „деда милоје“ и тсл. Лепо сам рекао и стојим иза тога у сваком погледу,  та је жена излечила моје дете од опекотина.
Како? Не знам.
Знам само , да  му је пола главе било у опекотинама и да је после два или три (не сећам се) „третмана“ , тј. дувања у главу на место опекотина, све нестало за неколико дана.
Мени је савест мирна и пред Богом и пред људима , јер ја сам рекао истину. Ја и моја супруга и деца сваке недеље и празника идемо у Цркву, причешћујемо се , исповедамо , итд... Тек толико да се зна. Да се не би створио утисак да сам је неки , не дај Боже , присталица замлаћивања народа лажним видовњацима и сатанистима.

Хтео бих још да питам „неверне Томе“
како су се лечили људи , пре постојања болница и лекара? Што се мене тиче, ја верујем да је Бог лекар а да су сви остали Његови помоћници. Хвала Богу Господу , да постоје људи, жене, није битно ко , који помажу у одређеним несрећама, те олакшавају, бол и патњу.
Сачувана
Grinch
VIP члан
Hero Member
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1487

« Одговор #67 послато: Септембар 11, 2010, 18:19:31 »

Цитат
како су се лечили људи , пре постојања болница и лекара?
Pa pirenjem,to svako zna

Сачувана

Александар Димитријевић
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 82

ЗА БАДАВА СТЕ ДОБИЛИ, ЗА БАДАВА И ДАЈТЕ

« Одговор #68 послато: Септембар 11, 2010, 18:44:55 »

Цитат
како су се лечили људи , пре постојања болница и лекара?
Pa pirenjem,to svako zna

Afro
Сачувана
sanna
Искусни форумаш
Sr. Member
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 597

« Одговор #69 послато: Септембар 11, 2010, 21:50:12 »

neces vjerovati da kao dijete  otrovnice zmije ujed mi isto  tako neko izlijecio jel do bolnice daleko  nebi stigli na vrijeme,  nestalo sve odnijela ruka crna tako sam kasnije kadsam porasla to nazvala   nesalim se vec ovo istina ziva   bila
Сачувана
simi
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #70 послато: Септембар 12, 2010, 01:19:09 »

Цитат
како су се лечили људи , пре постојања болница и лекара? Што се мене тиче, ја верујем да је Бог лекар а да су сви остали Његови помоћници. Хвала Богу Господу , да постоје људи, жене, није битно ко , који помажу у одређеним несрећама, те олакшавају, бол и патњу.

Slozio bih se sa tobom u vezi ovoga. Posto sam isto iz Ue pitao bih te da li si cuo za babu Cebu. Ona zna rukama da vrati zeludac, koji se moze pomeriti usled nezgodnog doskoka. Brat je imao kao klinac problem, posto je trenirao basket desavalo mu se nekoliko puta da mu se zeludac pomeri i on kaze da su to strasni bolovi, ali ta zena mu je vracala zeludac na mesto. To je bilo pre 10ak god. i ne znam da li je zena sada ziva. Takodje jedan komsija je znao, Bog da mu dusu prosti, da namesta lomove i iscasljenja. Jednom prilikom iscesim lakat na levoj ruci, odem kod coveka pretrpim par minuta bol, ali mi je zglob namestio i hvala Bogu ima dosta od toga nikad nisam imao problema. Drugarica koja usled istog problema nije htela da ode kod ovog coveka, imala je velike muke. Otisla je kod doktora i on joj stavi gips, kako je zglob pogresno srastao morali su da joj lome ruku, da bi iz drugog puta namestili kako treba... Ono sto bih pomenuo jeste da nijedno od ovo dvoje nije uzimalo novac. Zbog toga ja kazem, ako ti za lecenje traze novac znaj da tu niti ima pomoci niti ima Blagoslova. Opet to je moje misljenje...
Сачувана

Марусєвіч
Administrator
Super hero
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 2634

Сия есть победа, победившая мир - вера наша.

« Одговор #71 послато: Септембар 14, 2010, 20:46:28 »

Рецимо, за мене је потпуно различито отићи код „костоломца“ да ти среди ушинути/укљештени/итд. део тела (грубом силом), од одласка код „разгоњача урока“, „изливача страве“, итсл.

Постоје разлике, али је линија понекад танка.
Сачувана

«Права течения твори твоима ногама и пути твоя исправляй. Не уклонися ни на десно, ни на шуе: отврати же ногу твою от пути зла.»
Притч. 4 : 26-27
obradbg
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1

« Одговор #72 послато: Јануар 06, 2011, 13:34:05 »

majka borka ce da zivi dok god je budala i krivih drva... krivih drva i budala nikad dosta... ja bi je osudio na lomacu da je spale... kakve gluposti ne mogu da verujem... budale obicne... ljudi moji, samo utice na psihu coveka i covek veruje u ta govn+ i na psihickoj bazi on veruje da se izlecio... ala... nigde veze... neka uradi da mi ***** haha... kad to uradi onda cu da verujem u nju...

ajd nemo da psujes da te ne osamarim sad ovde pred svima

Domar
« Последња измена: Јануар 06, 2011, 13:46:58 Домар » Сачувана
Dorotej
Newbie
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 3

« Одговор #73 послато: Фебруар 10, 2011, 00:45:43 »

Treba vas sve biti sramota na takvim recima, niste bili, niste videli. Nije dovoljno otici samo jednom ili dva puta i da odjednom sve bude super i idealno. Reci su suvisne i komentari na sve ovo sto ste napisali. Sramota. Da nam nije Majka Borke  svima nama Srbima, do sada bi smo nestali sa lica Zemlje.....Hvala Bogu za Majka Borku.
I upamtite da ona nije ni vracara, ni gatara ni bajara niti bilo sta drugo, ona je Majka Borka.

Lepo receno za ove pametnjakovice i sveznalice koji sve znaju i kad ne vide i kojima sam bog izgleda sapuce na uvo.
Mogao bi roman da napisem o Oliveri Jevtic,Macaru sebi i jos desetinama onih za koje znam da su osetili cuda na sebi ali ovde je to suvisno ovo je nivo naseg naroda sada i to je to.
Сачувана
зунзара
Искусни форумаш
Full Member
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 383

Thar she blows!

« Одговор #74 послато: Фебруар 10, 2011, 00:59:05 »

Није сувишно.Напиши роман.
Сачувана

Странице: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Иди горе
  Штампај  

Пребаци се на:  

Иди горе

Приватност Vesti dana Radio stanice uživo, tekstovi pesama
Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS! Dilber MC Theme by HarzeM
arhangel Mihailo
ПРАВОСЛАВНИ ЗАПИСИ И ПОУКЕ СВЕТИХ ОТАЦА

Уметник и грех
Уметник је радио слику,на којој је требало представити анђела.За модел изабере једног младића прекрасне лепоте.Кад је слика била готова,многи су долазили да се диве лику анђела и налазили да он у потпуности одговара нашој представи о анђелима.Али уметник је зажелео да поред анђела наслика и ђавола,као сушту противност.Но одговарајући модел никако да нађе.Пуних десет година тражио је и најзад га нашао међу затвореницима.Боље супротности анђелу није могуће замислити.Али како се уметник силно изненадио, кад је сазнао да је овај затвореник био исти онај дечак,који му је раније послужио као модел анђела!Шта га је тако нагрдило и унаказило?Грех.Био велики или мали, грех оставља свој печат на нашем лицу. (Златоуст)

Тражио сам
Тражио сам Снагу.И Бог ми је дао Потешкоће које су ме оснажиле.Тражио сам Мудрост.И Бог ми је дао Проблеме које је требало решити.Тражио сам Богатство.И Бог ми је дао Мозак и Тело да могу радити.Тражио сам Храброст.И Бог ми је дао Препреке које је требало свладати.Тражио сам Љубав.И Бог ми је дао Људе којима је требало помоћи.Тражио сам Услуге.И Бог ми је дао Прилике.Нисам добио ништа од оног што сам тражио,али добио сам све што ми је требало.
brojanica
Поуке
Пре него што паднемо у грех,демони нам говоре да је Бог човекољубив.

Многи од нас називају себе грешнима,а можда се одиста и сматрају таквима.Но,тек трпљење увреда показује какво је срце.

Куд год идеш,увек имај Бога пред очима,ма шта да радиш имај потврду у Светом Писму,и не напуштај брзо место на коме живиш.Сачувај ове три заповести и спашћеш се.

Ми нисмо јачи од Сампсона,ни мудрији од Соломона,ни разумнији од блаженог Давида, нити волимо више Бога од апостола Петра.Стога,не треба да се уздамо у себе.Јер,Свето Писмо каже да ће онај који се узда у себе пасти страшним падом.

Не слушај савете људи који себи угађају,који су себе учинили робовима стомака и телесних страсти.

Нека твоја рука не буде испружена ради узимања,већ нека радије буде испружена ради давања.

Границе између Православља и јереси су исписане крвљу.

Живи у миру не само са својим пријатељима,већ и са својим непријатељима,али само са својим личним непријатељима,не и са непријатељима Божијим.

Као чисто платно даје се слобода људима; када је људи упрљају,морају је прати сузама и крвљу.Јер слобода или је чиста или никаква.Или Златна Слобода,нераздвојна од Часног Крста,или никаква.

Као што се разбојници крију по скровитим местима да би оробили пролазника,тако се и ђаво крије у задовољствима да би савладао нашу душу.

pojanje

Певница на Фејсбуку
Hire a WordPress Expert Developer